Täitsa lõpp kui VAFFA!


Ville aitab ehitada midagi väga põnevat - fotostuudiot. Nüüd ulatub ta kõrgele, just nii kõrgele nagu töömehed. Ja kui saabub aeg puhkamiseks, saab võlutriki abil ronimispukist lauakomplekt
.
Autor: Noomi Sameli
See on Vaffa tool. Tool aga öelda selle kohta on vähe, sest temas on peidus kõiksugu võlud ja võimalused,

Ja tema on poiss. Temaski on peidus samuti võlud, aga ka tembud, mõtted, pättused, soovid ja tuhinad. Ja seepärast polegi ka tema lihtsalt poiss, vaid on Ville.

Ville ja Vaffa tool sattusid kokku ühes erilises kohas. Nimelt on meil peres nii, et issi tuleb töölt, sööb kõhu täis ja läheb jälle kuhugi. Seal kuskil on aga väga põnev, sest kui issi tuleb hiljem tagasi on ta TÖÖTOLMUNE, teinekord leiab ta taskust mõne kruvi või naelagi.

 
Ka Ville on vahel seal kuskil käinud, näinud palju tööriistu ja emme räägib, et kunagi saab seal remont valmis ja hakkavad elama fotod ja valgus ja välgud ja palju põnevat veel. Villel on seda raske uskuda, sest enam põnevamaks on raske minna.

Aga seekord kohtab Ville seal erilises kohas midagi uut. Ja issi võtab taskust naela ja usaldab isegi haamri. Ville ulatub nüüd nii kõrgele, nagu issi. Just nii kõrgele nagu töömehed. Temagi on õige töömees, lööb seina mitu naela, vahel pistab tasku ja puhkab- nagu töömehedki teevad. Ville on väga rahul.

Kui naelad on seina löödud, kostub natuke klambrite klõbinat ja emme näitab võlutrikki, kuidas Vaffa toolist saab mitte ainult tool, vaid ka sinna juurde - laud. Seda poleks uskunud ei Ville ega kriidid ega väike sinine mikrobuss, kes tavaliselt usub kõike ja läheb iga tembuga kaasa!

Autod on Ville lemmikud. Nende rehve tuleb uurida kindlalt kõrguselt ja oluline on vaade igast küljest. Uus toolist sõber on asjaga päri. Peale lemmikute on Ville elus üks väga tähtis isik - õde. Ja muidugi mitte lihtsalt õde, nagu pole meil siin loos lihtsalt tool ja lihtsalt poiss, vaid SUUR õde! Suure õe juures on kõik imeline. Tal on nii ilus nimi - Simona ja tal on lõhnavad juuksed ja kuidas ta tantsib - oi, kui te vaid näeks, kuidas ta tantsib! Ville armastab õde, õega tantsida, õe kõige magusamaid komme ja kallistusi. Seega pole kahtlustki, et Ville tutvustab oma uut tooli Suurele õele.

Õega on alati vahva, ta värvib su nina ja kõditab ja naerab nagu kõik võililled põllul rõkkaks kaasa! Õde on suur planeerija ja joonistab kollase kriidiga maha, kus oleks toolile hea koht, kui siin saab valmis köök- siis pidavat saama Vaffa toolis süüa ja kohvikut mängida, isegi muffineid lubas ta teha!

Emme on õnnelik, et toolist sõber leidis tee meie koju ja räägib plaatidega kolistavale issile, kuidas on iseäranis mõnus, et lastele tehakse taolisi kvaliteettooteid, kus iga detail on läbi mõeldud ja ohutu, et laste fantaasia saab turvaliselt ja piiritult lennata! Fantaasiaga tahtis Ville lennata küll ja seepärast tuli uus sõber siiski koju kaasa, kuni tulevad need muffinid ja kööginurk, millest rääkis õde.

Aga see on hoopis uus lugu, arvab Ville ja silmitseb trikki tegevat Vaffa tooli imetlevalt.Noomi Sameli
Eelmine
Iti vahva päev
Järgmine
Marisel, mängumaja ja Vaffa tool

Vastused puuduvad

Email again: