MEIE UUED SÖÖGITOOLID

Millises vanuses lapsele sobib VAFFA söögitool? Mille poolest erineb see beebidele mõeldud söögitoolist?

VAFFA söögitool (LINK) sobib just sellises vanuses lapsele, kes tahaks koos perega suure laua taga süüa, kuid kelle jaoks jääb tavaline söögitool veel liiga madalaks. Näiteks kaheaastane on juba täpselt sellises vanuses, et soovib teha kõike ise.

Võrreldes tavalise beebide söögitooliga...

  • Pere saab süüa KOOS ÜHISE laua taga. Märkasime enda kodus, et kui varem oli beebide söögitooli kandik justkui kunstniku lõuend, siis ühiselt einestades see muutus - laud jäi puhtaks.
  • Söögitooli saab HOIUSTADA laua all, mis on väga ruumisäästlik lahendus. Tihti on beebide söögitoolid suured ja kobakad. Nende hoiustamiseks on pühendatud lausa eraldi toanurk. VAFFA söögitooli käetoe kõrgus on 70 cm, mis sobib tavalise söögilaua kõrgusega. Seega kui söögitooli parasjagu ei kasuta, ei jää see ka jalgu.
  • Tooli saab lihtsasti PUHASTADA. Tavaliselt on beebide söögitoolidel istmepehmendused, mille alla satub puru ning mille tekstiilosa ja rihmad vajavad eraldi puhastamist. Oleme eelistanud puhast ja lihtsat disaini.
  • Tool on valmistatud KASEVINEERIST ja töödeldud lapsesõbraliku veepõhise värviga. Mõnus vaheldus plastikule!
  • Laps saab ronida toolile ISESEISVALT. Teda ei pea sinna tõstma nagu beebitooli puhul. Puhas rõõm lapse iseseisvast toimetamisest!
  • Tagasihoidlik ja lihtne disain on alati ILUS. Valikus on lausa 5 erinevat värvitooni.
Kui peres kasvab kaks väikese vanusevahega last, on see super hea variant. Miks? Sest pisemale beebile on üks hetk oma söögitooli vaja, aga suuremale lapsele pole ju mõistlik enam beebide söögitooli osta.

Tellimine: https://vaffa.ee/vaffatooted/soogitool

Eelmine
5 PÕHJUST, MIKS VAFFA TOOL ON MEIE KODUS ASENDAMATU
Järgmine
Iti vahva päev

Vastused puuduvad

Email again: