PRUUN SÖÖGITOOL

Lisa ostukorvi

Hind koos postikuluga 99
 

Pakk jõuab DPD kulleriga kohale 3-5 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Postikulu on hinna sees.

Tasuda on võimalik ka järelmaksuga (lisa tooted ostukorvi ja vali makseviisidest Liisi ID).

VAFFA söögitool on mõeldud lapsele, kes on valmis iseseisvalt toolile ronima, et koos perega ühiselt einestada, kuid kelle jaoks jääb täiskasvanu söögitool veel liiga madalaks.

Võrreldes tavalise beebitooliga saab VAFFA söögitooli mahutada istumiseks kenasti laua alla. Kui tooli parasjagu ei kasuta, on seda väga hea laua all ka hoiustada, mis on võrreldes paljude beebitoolidega ruumisäästlik lahendus.
Tänu minimalistlikule disainile on tooli lihtne puhastada.

Materjal: 15 mm kasevineer
Töötlus: Saksa tootja Hesse veepõhine värv. Juhime tähelepanu, et tegemist on pehme lapsesõbraliku värviga, mistõttu ei ole selle eluiga nii pikk kui polüuretaan- või akrüülvärvidel.

Tootjaks on Läti ettevõte Ette Tete. Toote peab ise kokku panema vastavalt pakendile lisatud juhendile. Kokku panemiseks läheb vaja torx T15 või PZ2 kruvikeerajat (oleneb tooli värvist). Soovitame kasutada akutrelli.

Juhime tähelepanu:
  • Last ei tohi jätta tooli kasutamisel järelevalveta.
  • Toolile tohib ronida vaid tooli eesosast.
  • Tooli liigutamisel laua äärde või laua äärest eemale peab last abistama. Peab jälgima, et laps ei tõmbaks ega lükkaks tooli jõuga tasakaalust välja.
  • Tooli viimistlemisel on kasutatud veepõhist värvi. Kuna tegemist on pehme lapsesõbraliku värviga, siis ei tohi tooli puhastamisel kasutada kemikaale, karedat pinda ega liigset vett.