VALGE SÖÖGITOOL

Lisa ostukorvi

Hind koos postikuluga
115 


Pakk jõuab Teieni DPD kulleriga 2-3 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Postikulu on hinna sees.

Tasuda on võimalik ka järelmaksuga (lisa tooted ostukorvi ja vali makseviisidest Liisi ID).

VAFFA söögitool on mõeldud lapsele, kes on valmis iseseisvalt toolile ronima, et koos perega ühiselt einestada, kuid kelle jaoks jääb tavaline söögitool veel liiga madalaks.

Võrreldes beebitooliga saab VAFFA söögitooli mahutada istumiseks kenasti tavalise söölaua alla. Kui tooli parasjagu ei kasuta, on seda laua all hea hoiustada,  mis on võrreldes paljude beebitoolidega ruumisäästlik lahendus. Tooli käetoe kõrgus on veidi alla 70 cm
. Tänu minimalistlikule disainile on tooli lihtne puhastada.

Materjal: 15 mm kasevineer
Töötlus: Saksa tootja Hesse veepõhine värv. Juhime tähelepanu, et tegemist on pehme lapsesõbraliku värviga, mistõttu ei ole selle eluiga nii pikk kui polüuretaan- või akrüülvärvidel.

Toote peab ise kokku panema vastavalt pakendile lisatud juhendile. Kokku panemiseks läheb vaja torx T15 või PZ2 kruvikeerajat (oleneb tooli värvist). Soovitame kasutada akutrelli.

Juhime tähelepanu:
  • Last ei tohi jätta tooli kasutamisel järelevalveta.
  • Toolile tohib ronida vaid tooli eesosast.
  • Tooli liigutamisel laua äärde või laua äärest eemale peab last abistama. Peab jälgima, et laps ei lükkaks tooli jõuga tasakaalust välja.
  • Tooli peal ei tohi seista, hüpata, selle äärtest üle kummarduda ega muul viisil viia tooli taskaalust välja.
  • Tooli viimistlemisel on kasutatud veepõhist värvi. Kuna tegemist on pehme lapsesõbraliku värviga, siis ei tohi tooli puhastamisel kasutada kemikaale, karedat pinda ega liigset vett.