ETTE TETE

Oleme Ette Tete toodete ametlik maaletooja ja edasimüüja.

Kes on Ette Tete? Selle imetlusväärse brändi on loonud Linda ja Krisjanis. Nemad on kolme lapse vanemad ja ettevõtjad. Ette Tete on neile neljanda lapse eest, sest just sellise hoole ja armastusega valmivad kõik Ette Tete tooted.
 
Ettevõte on kasvanud üheskoos nende perega. Samal ajal kui Linda kodu ülemisel korrusel koos koos lastega toimetas, valmistas Krisjanis keldrikorrusel esimese tool-lauakpomplekti. Pereisa meisterdatud tool oli igast küljest nutikas ja sai kodus tõeliseks hitiks. Aastal 2016. lõid nad oma ettevõtte ja nüüd leiab nende tooteid kõikjalt üle maailma.

Võrreldes Ette Tete tooteid mitmete teiste sarnaste ettevõtjatega on kõiki nende tooteid on testitud laboritingimustes. Nemad ei paku ühtegi toodet ilma CE-märgiseta või üldiste ohutustestideta. Tegevusmänguasjade puhul, nagu näiteks turnikad, on CE-märgis kohustuslik ja meil on rõõm teha koostööd vaid vastutustundlike ettevõtjatega.

Oleme Ette Tete brändi fännid, sest kõik lahendused on suurepäraselt läbimõeldud. Hindame nende jätkusuutliku mõtteviisi. Tänapäeval valitseb lastetoodete turul üleküllus ebapraktilistest mänguasjadest, millel puudub sisu. Seetõttu kaotab laps asja vastu võrdlemisi kiiresti huvi, sest see ei paku talle tegevust.

Kuid sellised tooted, mis on igapäevaselt kasutusel, võimaldades lapsel vabalt liikuda ja kasvades koos lapsega, on väärt hoidmist ja edasi pärandamist. Oleme elevil, et saame teile midagi sellist pakkuda!