ETTE TETE

VAFFA on Ette Tete toodete ametlik maaletooja ja edasimüüja.

Kes on Ette Tete? Selle imetlusväärse brändi on loonud Linda ja Krisjanis. Nemad on kolme lapse vanemad ja ettevõtjad. Ette Tete on neile neljanda lapse eest, sest just sellise hoole ja armastusega valmivad kõik Ette Tete tooted.
 
Ettevõte on kasvanud üheskoos nende perega. Esimese tool-lauakpomplekti valmistas Krisjanis oma kodu keldrikorrusel, samal ajal kui Linda ülemisel korrusel koos lastega toimetas. Pereisa meisterdatud tool oli igast küljest nutikas ja sai kodus tõeliseks hitiks. Aastal 2016. lõid nad oma ettevõtte ja nüüd leiab nende tooteid kõikjalt üle maailma.

Võrreldes mitmete teiste sarnaste ettevõtjatega on kõiki Ette Tete tooteid on testitud laboritingimustes. Nemad ei paku ühtegi toodet ilma CE-märgiseta või üldiste ohutustestideta. Tegevusmänguasjade puhul on CE-märgis kohustuslik ja meil on rõõm teha koostööd vaid vastutustundlike ettevõtjatega.

Oleme Ette Tete brändi fännid, sest kõik nende lahendused on suurepäraselt läbimõeldud. Hindame jätkusuutliku mõtteviisi. Tänapäeval valitseb lastetoodete turul üleküllus ebapraktilistest mänguasjadest, millel puudub sisu. Seetõttu kaotab laps asja vastu võrdlemisi kiiresti huvi, sest see ei paku talle tegevust.

Kuid sellised tooted, mis on igapäevaselt kasutusel, võimaldades lapsel vabalt liikuda ja kasvades koos lapsega, on väärt hoidmist ja edasi pärandamist. Oleme elevil, et saame teile midagi sellist pakkuda!