HELEHALL TOOL/LAUAKOMPLEKT

Lisa ostukorvi

Hind 145 

Tasuta transport. Pakk jõuab SmartPOSTiga kohale 2-6 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest.

Toolile astudes ulatuvad lapsed köögitasapinnani ja saavad igapäevaselt koos vanematega köögis toimetada.  Samuti on tool suureks abiks iseseisvalt hammaste või käte pesemisel.

Tooli võimalik lihtsasti muuta lauakomplektiks. Arvestades, et toolil on kaks erinevat kasutusvõimalust, on see ruumisäästlik ja praktiline lahendus.

Materjal: 15 mm kasevineer
Töötlus: veepõhine värv. Juhime tähelepanu, et tegemist on pehme lapsesõbraliku värviga, mistõttu ei ole selle eluiga nii pikk kui polüuretaan- või akrüülvärvidel.
Soovituslik vanus: alates 18 kuud
Tootja: Ette Tete

Tootel on olemas CE-märgis. Toote ohutust on testinud Latvian Certification Centre (LATSERT). Kandevõimet on testitud kuni 50 kiloni.

Toote peab ise kokku panema vastavalt pakendile lisatud juhendile. Kokku panemiseks läheb vaja PZ1 ja PZ2 kruvikeerajat (kruvikeeraja on komplektis kaasas). Videojuhise kokkupanemiseks leiate siit.

Vaffaid toole valmistab Läti ettevõte Ette Tete. VAFFA on Ette Tete toodete ametlik maaletooja Eestis. Oleme tellinud eridisaini - võrreldes Ette Tete traditsioonilise disainiga on Vaffa tool muudetud täisnurksemaks, et see oleks lauana kasutamisel stabiilsem ja turvalisem.