PUIDU TOONI
TOOL/LAUAKOMPLEKT
Lisa ostukorvi

Hind koos postikuluga 128


Pakk jõuab Teieni SmartPOSTiga 3-5 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Postikulu on hinna sees.

Tasuda on võimalik ka järelmaksuga (lisa tooted ostukorvi ja vali makseviisidest Liisi ID).

Toolile astudes ulatuvad lapsed köögitasapinnani ja saavad igapäevaselt koos vanematega köögis toimetada.  Samuti on tool suureks abiks iseseisvalt hammaste või käte pesemisel.


Tooli võimalik lihtsasti muuta lauakomplektiks. Arvestades, et toolil on kaks erinevat kasutusvõimalust, on see ruumisäästlik ja praktiline lahendus.

VAFFA tooli klambrid uuenesid ja on nüüd tasapinnalised.

Materjal: 15 mm kasevineer
Töötlus: Saksa tootja Hesse veepõhine lakk. Juhime tähelepanu, et tegemist on pehme lapsesõbraliku lakiga, mistõttu ei ole selle eluiga nii pikk kui polüuretaan- või akrüüllakkidel.
Soovituslik vanus: alates 18 kuud

Tootel on olemas CE-märgis. Toote ohutust on testinud Latvian Certification Centre (LATSERT). Kandevõimet on testitud kuni 50 kiloni.


Toote peab ise kokku panema vastavalt pakendile lisatud juhendile. Kokku panemiseks läheb vaja torx T10/T15/PZ2 kruvikeerajat (olenevalt tooli klambrite toonist).  Soovitame kasutada akutrelli. Videojuhise kokkupanemiseks leiate siit.

Vaffaid toole valmistab Läti ettevõte Ette Tete. Oleme tellinud eridisaini - võrreldes Ette Tete traditsioonilise disainiga on Vaffa tool muudetud täisnurksemaks, et see oleks lauana kasutamisel stabiilsem ja turvalisem.

Juhime tähelepanu:
  • Tooli ohutuks kasutamiseks peab selle sirge külg olema alati asetatud toetava pinna vastu (köögikappide, laua vm).
  • Tooli viimistlemisel on kasutatud veepõhist lakki. Kuna tegemist on pehme lapsesõbraliku lakiga, siis ei tohi tooli puhastamisel kasutada kemikaale, karedat pinda ega liigset vett.
  • Kui tooli pinnale satub vedelikku, siis tuleb see koheselt kuivatada.
  • Lauakomplekti peal süües või joonistades soovitame kasutada lauamatti.
  • Palun tutvuge kindlasti toote pakendile lisatud täiendavate juhiste ja hoiatustega.